NEWSLETTER

Przenośna ścianka wspinaczkowa

Przenośna ścianka wspinaczkowa La Roca to składana konstrukcja, którą można rozstawić w dowolnym, przystosowanym do tego celu, miejscu. Ścianka może być rozstawiana w konfiguracji 6 metrów, 7,5 metra i 9 metrów wysokości.  Wyposażona jest w dwa stanowiska do górnej asekuracji oraz dwie linie punktów do wspinaczki z dolną asekuracją.

 

Przenośna ścianka wspinaczkowa La Roca

 

Wykorzystanie przenośnej ścianki jest idealnym urozmaiceniem różnego rodzaju imprez plenerowych, cieszącym się dużym zainteresowaniem wśród wszystkich uczestników. Ścianka może być wyposażona w system pomiaru czasu, dzięki czemu możliwe jest mierzenie czasów i odnotowywanie rekordów poszczególnych tras wspinaczkowych. 

Ściankę można wykorzystać podczas imprez rekreacyjnych poprzez udostępnienie jej dla wszystkich chętnych, a także w formie rywalizacji sportowej poprzez organizację zawodów wspinaczkowych dla amatorów. 

 

Przenośna ścianka wspinaczkowa La Roca

 

Zarówno przód jak i boki konstrukcji ścianki wspinaczkowej mogą być wykorzystane jako nośnik reklamowy dla banerów prezentujących określone marki. Czas rozłożenia ścianki w wersji dziewięcio metrowej wynosi do dziewięciu godzin, czas złożenia do pięciu godzin. 

 

W celu uzyskania informacji na temat kosztów najmu prosimy o kontakt. 

Ścianka wspinaczkowa La Roca


Treningi sekcji odbywają się w dni:

  • wtorki: 18:00 - 20.30
  • czwartki: 18:00 - 20.30
  • niedziele: 18:00 - 20:30

Więcej informacji >>

Wyniki zawodów

Zimowa liga wspinaczkowa 2016/2017

2016.12.28 - Wyniki

2017.01.28 - Wyniki-3

 

 


Partnerzy

 

Grupa AzotyMój Tarnów


Realizowane projekty:

Sportowe talenty – prowadzenie naboru i selekcji dzieci i młodzieży do sekcji klubów sportowych działających na terenie Gminy Miasta Tarnowa,

 

Poprawa warunków uprawiania sportu w klubach sportowych działających na terenie Gminy Miasta Tarnowa i osiąganie przez członków tych klubów wysokich wyników sportowych w międzynarodowym współzawodnictwie sportowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym,

 

Organizacja na terenie Miasta Tarnowa amatorskich imprez sportowych o zasięgu ponadlokalnym.