NEWSLETTER

Oskar Szalecki drugi w Pucharze Młodzików i Dzieci w Bytomiu

2016-05-16

Udany start zawodników Szkółki wspinaczkowej START w pierwszej edycji Pucharu Młodzików i Dzieci 2016 we wspinaczce sportowej, który odbył się w minioną sobotę 14 maja w Bytomiu.  Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi reprezentanci, w zawodach uczestniczyło dziewięcioro zawodników naszej sekcji wspinaczkowej, wszyscy wspaniale walczyli o jak najlepsze rezultaty, czworo awansowało do rundy finałowej.
Srebrny medal wywalczył Oskar Szalecki, na piątej pozycji uplasował się Wojciech Kaczówka, szósta była Gabrysia Golec, ósmy Kamil Damian.
Mniej szczęścia mieli pozostali zawodnicy, niemniej jednak są to pierwsze zawody sezonu, także będzie szansa walki o kolejne wyniki w następnych edycjach. Zawody w Bytomiu rozgrywane były w konkurencji wspinaczki na czas, do rywalizacji stanęło 104 uczestników w trzech kategoriach wiekowych chłopców i dziewcząt.
  • 17 miejsce – Filip Cierpich – dzieci chłopcy,
  • 21 miejsce – Joanna Kosiaty – młodziczki.
Poniżej galeria zdjęć z zawodów.
Szczegółowe wyniki poszczególnych rund i faz zawodów w plikach PDF poniżej:

• Dzieci młodsze chłopcy - plik PDF
  • Dzieci młodsze dziewczynki - plik PDF
  • Dzieci chłopcy - plik PDF
  • Dzieci dziewczynki - plik PDF
  • Młodzicy - plik PDF (zostaną uzupełnione dziś wieczorem)

Realizowane projekty:

Sportowe talenty – prowadzenie naboru i selekcji dzieci i młodzieży do sekcji klubów sportowych działających na terenie Gminy Miasta Tarnowa,

Poprawa warunków uprawiania sportu w klubach sportowych działających na terenie Gminy Miasta Tarnowa i osiąganie przez członków tych klubów wysokich wyników sportowych w międzynarodowym współzawodnictwie sportowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym,

Organizacja na terenie Miasta Tarnowa amatorskich imprez sportowych o zasięgu ponadlokalnym.