NEWSLETTER

Michał Lewicki poza pierwszą dwudziestką PŚ w Villars

2016-07-18

W miniony piątek w szwajcarskim Villars rozegrana została czwarta edycja Pucharu Świata we wspinaczce na czas. Słabo na tle rywali wypadł Michał Lewicki, pomimo powtórzenia czasu z PŚ w Chamonix 7,23 sekundy, uplasował się dopiero na 23 pozycji tych zawodów. 


Podopieczny szkółki wspinaczkowej Edyty Ropek na pewno tego występu nie zaliczy do udanych, sporo błędów w biegach podczas oficjalnego treningu i rundy eliminacyjnej nie pozwoliło na uzyskanie lepszych czasów i upragniony awans do finału. Michał w Villars uzyskał zaledwie 7 punktów rankingowych, co w zestawieniu z pozostałymi rywalami zaowocowało spadkiem w klasyfikacji PŚ 2016 na 23 miejsce. 
Z drugiej strony poprawienie elementów technicznych i wyeliminowanie błędów daje nadzieję na uzyskiwanie lepszych rezultatów na ściance służącej do bicia rekordu świata we wspinaczce na czas. Jednak przed zawodnikiem sporo pracy. 
Wyniki mężczyzn PŚ Vilalrs: www.ifsc-climbing.org 
Klasyfikacja mężczyzn PŚ 2016 po zawodach w Villars: www.ifsc-climbing.org

Ścianka wspinaczkowa La Roca


Treningi sekcji odbywają się w dni:

  • wtorki: 18:00 - 20.30
  • czwartki: 18:00 - 20.30
  • niedziele: 18:00 - 20:30

Więcej informacji >>

Wyniki zawodów

Zimowa liga wspinaczkowa 2016/2017

2016.12.28 - Wyniki

2017.01.28 - Wyniki-3

 

 


Partnerzy

 

Grupa AzotyMój Tarnów


Realizowane projekty:

Sportowe talenty – prowadzenie naboru i selekcji dzieci i młodzieży do sekcji klubów sportowych działających na terenie Gminy Miasta Tarnowa,

 

Poprawa warunków uprawiania sportu w klubach sportowych działających na terenie Gminy Miasta Tarnowa i osiąganie przez członków tych klubów wysokich wyników sportowych w międzynarodowym współzawodnictwie sportowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym,

 

Organizacja na terenie Miasta Tarnowa amatorskich imprez sportowych o zasięgu ponadlokalnym.