NEWSLETTER

Michał Lewicki siedemnasty w Pucharze Świata w Arco

2016-08-30

W rozegranym w minioną sobotę Pucharze Świata we włoskim Arco, podopieczny szkółki wspinaczkowej Start wywalczył siedemnastą lokatę. To najlepszy rezultat zawodnika w tym sezonie, niewiele zabrakło do awansu do rundy finałowej. 

Piąta edycja tegorocznego pucharu we wspinaczce na czas odbyła się w malowniczej scenerii włoskiego miasteczka Arco. Rywalizacja odbyła się na piętnastometrowej ściance wspinaczkowej w formacie rekordu. Michał Lewicki uplasował się tuż pod finałową kreską, uzyskując w rundzie eliminacyjne j czas 7,17 sekundy, sklasyfikowany został na siedemnastej pozycji. 


W klasyfikacji generalnej PŚ 2016 po pięciu edycjach Michał plasuje się na dwudziestym miejscu. 
A już w ten weekend seniorzy z szkółki wspinaczkowej rywalizować będą w Pucharze Polski w Zakopanem, zaś juniorzy wystartują w Mistrzostwach Europy Juniorów w austriackim Mittendorf. 

Ścianka wspinaczkowa La Roca


Treningi sekcji odbywają się w dni:

  • wtorki: 18:00 - 20.30
  • czwartki: 18:00 - 20.30
  • niedziele: 18:00 - 20:30

Więcej informacji >>

Wyniki zawodów

Zimowa liga wspinaczkowa 2016/2017

2016.12.28 - Wyniki

2017.01.28 - Wyniki-3

 

 


Partnerzy

 

Grupa AzotyMój Tarnów


Realizowane projekty:

Sportowe talenty – prowadzenie naboru i selekcji dzieci i młodzieży do sekcji klubów sportowych działających na terenie Gminy Miasta Tarnowa,

 

Poprawa warunków uprawiania sportu w klubach sportowych działających na terenie Gminy Miasta Tarnowa i osiąganie przez członków tych klubów wysokich wyników sportowych w międzynarodowym współzawodnictwie sportowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym,

 

Organizacja na terenie Miasta Tarnowa amatorskich imprez sportowych o zasięgu ponadlokalnym.