NEWSLETTER

Oskar Szalecki drugi w Pucharze Młodzików i Dzieci w Jaworznie

2016-11-21

W minioną sobotę w Jaworznie odbyła się szósta edycja cyklu zawodów o Puchar Młodzików i Dzieci. Bardzo dobrze wystartowali nasi podopieczni: Daria Nawój, Gabrysia Golec i Oskar Szalecki, którzy awansowali do rundy finałowej w swoich kategoriach wiekowych.

 

Oskar wywalczył drugie miejsce, Gabrysia uplasowała się na piątej pozycji i jest to jej najlepszy wyniki w zawodach PMiD, Daria wywalczyła siódme miejsce. 

Blisko finału byli również Julita Kapias i Kamil Damian, przed pozostałymi zawodnikami jeszcze trochę pracy. Pechowo zakończył się start Martyny Kopy, która pomimo dobrego przejścia jednej z tras nie wyłączyła pomiaru czasu ;( Wszyscy nasi zawodnicy zdobyli kolejne cenne punkty do klasyfikacji Pucharu Młodzików i Dzieci 2016. 
Wyniki naszych podopiecznych w zawodach PMiD w Jaworznie: 
  • 2 miejsce – Oskar Szalecki – kategoria dzieci, 
  • 5 miejsce - Gabrysia Golec – kategoria dzieci młodsze, 
  • 7 miejsce – Daria Nawój – kategoria młodziczki,  
  • 9 miejsce – Julita Kapias – kategoria dzieci młodsze,
  • 10 miejsce – Kamil Damian – kategoria młodzicy,
  • 12 miejsce – Aleksander Gurgul – kategoria dzieci, 
  • 13 miejsce – Filip Cierpich – kategoria dzieci, 
  • 18 miejsce – Antonina Primowicz – kategoria dzieci młodsze, 
  • 19 miejsce – Joanna Kosiaty – kategoria młodziczki, 
  • 22 miejsce – Martyna Kopa – kategoria młodziczki.
Oficjalne wyniki PMiD w Jaworznie na stronie PZA >>
Aktualne pozycje naszych zawodników w klasyfikacji PMiD 2016:
  • 4 miejsce – Oskar Szalecki, dzieci, 
  • 7 miejsce – Daria Nawój, młodziczki, 
  • 7 miejsce – Julita Kapias, dzieci młodsze, 
  • 8 miejsce – Gabrysia Golec, dzieci młodsze, 
  • 10 miejsce – Wojtek Kaczówka, dzieci,
  • 18 miejsce – Filip Cierpich, dzieci, 
  • 18 miejsce – Kamil Damian, młodzicy, 
  • 20 miejsce – Joanna Kosiaty, młodziczki, 
  • 21 miejsce – Sebastian Florek, młodzicy, 
  • 21 miejsce – Aleksander Gurgul, dzieci, 
  • 30 miejsce – Martyna Kopa, młodziczki, 
  • 34 miejsce – Alicja Ladzińska, młodziczki, 
  • 35 miejsce – Alicja Nowak, dzieci, 
  • 37 miejsce – Michał Maślanka, dzieci młodsze
  • 39 miejsce – Kasia Franczyk, dzieci, 
  • 40 miejsce – Miłosz Szerszeń, dzieci młodsze, 
  • 40 miejsce – Milena Szerszeń, dzieci, 
  • 40 miejsce – Olaf Rozkrut, młodzicy, 
  • 42 miejsce – Dawid Kapias, dzieci młodsze, 
  • 43 miejsce – Antonina Primowicz, dzieci młodsze, 
  • 43 miejsce – Wojtys Wiktor, dzieci, 
  • 43 miejsce – Natalia Stoszko, dzieci, 
  • 50 miejsce – Weronika Plebanek, młodziczki. 
  • 55 miejsce – Dominik Wojtanowski, dzieci, 
  • 56 miejsce – Zofia Franczyk, dzieci młodsze, 
  • 63 miejsc – Wiktoria Rojek, dzieci młodsze, 
  • 63 miejsce – Lena Piperzycka, dzieci młodsze
  • 63 miejsce – Martyna Kawula, dzieci młodsze.
Oficjalna aktualizacja klasyfikacji PMiD 2016 na stronie PZA >>
Spora część w/w zawodników to osoby początkujące, nie uczestniczą we wszystkich edycjach cyklu PMiD 2016.

Ścianka wspinaczkowa La Roca


Treningi sekcji odbywają się w dni:

  • wtorki: 18:00 - 20.30
  • czwartki: 18:00 - 20.30
  • niedziele: 18:00 - 20:30

Więcej informacji >>

Wyniki zawodów

Zimowa liga wspinaczkowa 2016/2017

2016.12.28 - Wyniki

2017.01.28 - Wyniki-3

 

 


Partnerzy

 

Grupa AzotyMój Tarnów


Realizowane projekty:

Sportowe talenty – prowadzenie naboru i selekcji dzieci i młodzieży do sekcji klubów sportowych działających na terenie Gminy Miasta Tarnowa,

 

Poprawa warunków uprawiania sportu w klubach sportowych działających na terenie Gminy Miasta Tarnowa i osiąganie przez członków tych klubów wysokich wyników sportowych w międzynarodowym współzawodnictwie sportowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym,

 

Organizacja na terenie Miasta Tarnowa amatorskich imprez sportowych o zasięgu ponadlokalnym.