NEWSLETTER

Sukces w finale Pucharu Polski w Toruniu!

2016-10-03

Z sukcesami wracają nasi zawodnicy z finału Pucharu Polski we wspinaczce na czas, który odbył się w Toruniu. Michał Lewicki i Marek Wójcik świetnie spisali się w rywalizacji seniorów.

1

Po zaciętym boju i wyrównanym biegu o złoto, Michał minimalnie przegrywa z Rafał Hałasa z Lublina, czasami 6,86 sekundy do 6,88 s., zdobywając srebro. Walka była, nowa oficjalna życiówka jest, siedem sekund złamane na zawodach, będzie jeszcze szybciej! Również Marek Wójcik spisał się na medal, zwyciężając pojedynek o brąz w biegu z Maciejem Styłą.
W rywalizacji seniorek w biegu o brązowy medal nasze zawodniczki trafiły na siebie, Wiktoria Chrząszcz i Barbara Szumlańska uzyskały czasy 11,49 s. do 11,61 s., zwyciężyła Wiki z nową życiówką, Basia czwarta. W kategorii juniorek Wiktoria wywalczyła drugie miejsce.
Z nowymi rekordami życiowymi wracają również Daria Gromniak i Bartek Podlewski – juniorzy młodsi. Rekord Darii to 26,17 sekundy, rekord Bartka to 11,71 sekundy.
Po raz pierwszy w zawodach pucharowych startował Tomasz Urban, niestety start nie poszedł zgodnie z planem, nie mniej jednak pierwsze koty za płoty, a nowa oficjalna życiówka 11,1 sekundy na pewno jest do poprawienia.

Ścianka wspinaczkowa La Roca


Treningi sekcji odbywają się w dni:

  • wtorki: 18:00 - 20.30
  • czwartki: 18:00 - 20.30
  • niedziele: 18:00 - 20:30

Więcej informacji >>

Wyniki zawodów

Zimowa liga wspinaczkowa 2016/2017

2016.12.28 - Wyniki

2017.01.28 - Wyniki-3

 

 


Partnerzy

 

Grupa AzotyMój Tarnów


Realizowane projekty:

Sportowe talenty – prowadzenie naboru i selekcji dzieci i młodzieży do sekcji klubów sportowych działających na terenie Gminy Miasta Tarnowa,

 

Poprawa warunków uprawiania sportu w klubach sportowych działających na terenie Gminy Miasta Tarnowa i osiąganie przez członków tych klubów wysokich wyników sportowych w międzynarodowym współzawodnictwie sportowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym,

 

Organizacja na terenie Miasta Tarnowa amatorskich imprez sportowych o zasięgu ponadlokalnym.