NEWSLETTER

W górę 2016 – bezpłatne zajęcia ze wspinaczki sportowej

2016-09-05

Zdobywczyni Pucharów Świata we wspinaczce sportowej Edyta Ropek zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 8 do 13 lat na bezpłatne zajęcia ze wspinaczki sportowej. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu na Ściance wspinaczkowej La Roca. Partnerami projektu „W górę” są Urząd Miasta Tarnowa i Polski Związek Alpinizmu.


Bezpłatne zajęcia wspinaczkowe

 

Zajęcia adresowane są do wszystkich chętnych dzieci, które chcą spróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej. W programie zajęć przewidziane są między innymi nauka podstawowych technik wspinaczkowych, nauka samodzielnej asekuracji i posługiwania się sprzętem wspinaczkowym, podstawy treningu sportowego. Chętni będą mogli kontynuować przygodę ze wspinaczką w ramach prowadzonych sekcji sportowych. 

Tarnów

 

Informacje i zapisy przyjmowane sa pod numerem telefonu: 502-239-143. Ilość miejsc ograniczona. 

Organizator zajęć wszystkim uczestnikom zapewnia niezbędny sprzet wspinaczkowy oraz opiekę trenerską. Od uczestników wymagany jest strój sportowy oraz buty na zmianę np. trampki, adidasy.  

PZA

Zadanie dofinansowane jest ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej Ministerstwa Sportu i Turystyki przy wsparciu Urzędu Miasta Tarnowa. Projekt „W górę” realizowany jest przez Polski Związek Alpinizmu.

 

Bezpłatne zajęcia wspinaczkowe

 

Szczegółowe informacje

Gdzie: Ścianka wspinaczkowa La Roca, ul. Kochanowskiego 30, Tarnów - patrz mapka dojazdu >>

Kiedy: wtorki i czwartki, godziny zostaną podane przy zapisach. 

Koszt udziału: zajęcia są BEZPŁATNE! 

Co zabrać: strój sportowy i buty na zmianęKto może się zapisać: dzieci w wiekuod 8 do 12 lat,

Zapisów dokonują rodzice lub nauczyciele, wypełniają zgodę na udział w zajęciach (dostępna na miejscu). Prosimy zabrać dokument stwierdzający wiek dziecka / w przypadku grup listę uczestników. 

Kontakt i informacje: 502-239-143

 

MSiT

Ścianka wspinaczkowa La Roca


Treningi sekcji odbywają się w dni:

  • wtorki: 18:00 - 20.30
  • czwartki: 18:00 - 20.30
  • niedziele: 18:00 - 20:30

Więcej informacji >>

Wyniki zawodów

Zimowa liga wspinaczkowa 2016/2017

2016.12.28 - Wyniki

2017.01.28 - Wyniki-3

 

 


Partnerzy

 

Grupa AzotyMój Tarnów


Realizowane projekty:

Sportowe talenty – prowadzenie naboru i selekcji dzieci i młodzieży do sekcji klubów sportowych działających na terenie Gminy Miasta Tarnowa,

 

Poprawa warunków uprawiania sportu w klubach sportowych działających na terenie Gminy Miasta Tarnowa i osiąganie przez członków tych klubów wysokich wyników sportowych w międzynarodowym współzawodnictwie sportowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym,

 

Organizacja na terenie Miasta Tarnowa amatorskich imprez sportowych o zasięgu ponadlokalnym.