NEWSLETTER

Królik Flips Cup 2016 rozegrany

2016-05-18

Za nami pierwszy w tym roku trening w formacie zawodów PZA, rozgrywany w ramach tradycyjnego cyklu Królik Flips Cup. We wtorek 17 maja na ściance wspinaczkowej La Roca odbył się trening będący przygotowaniem do zawodów Pucharu Młodzików i Dzieci oraz Pucharu Polski Juniorów w konkurencji bouldering. 


KFC 2016

 

Głównym celem treningu było umożliwienie realizacji przygotowań do w/w imprez poprzez organizację treningu w formacie startowym znanym z zawodów pucharowych. Trening podzielony został na dwie części.

MKS

Pierwsza cześć dla najmłodszych zawodników naszej sekcji, polegała na zapoznaniu ich z zasadami obowiązującymi podczas zawodów pucharowych w boulderingu. Mali wspinacze po raz pierwszy w życiu otrzymali karty zawodnika PZA, mieli za zadanie pokonania problemów wspinaczkowych startując i wspinając się zgodnie z regułami określonymi w przepisach PZA. Każdy zawodnik miał pięć prób na dany problem. Trening składał się z rundy eliminacyjnej. W grupie zaawansowanej najlepiej poradziła sobie Daria Nawój, w grupie mniej zaawansowanej Joanna Kosiaty. 

Tarnów

 

Druga cześć skierowana była do grupy juniorskiej i młodzieżowej, zawodnicy również mieli do pokonania ułożone na ściance problemy dla rundy eliminacyjnej i finałowej. Każdy z uczestników miał tylko pięć prób na pokonanie każdego problemu. Zwycięzcą tej edycji Królika został Marek Wojcik w kategorii pro, Bartek Podlewski a kategorii amatorów, Wiktoria Chrząszcz w kategorii dziewcząt. 

 

KFC

 

Szczegółowe wyniki na baldach w pliku PDF >>

Wyniki Królik Flips Cup:

Grupa dziecięca

 1. Joanna Kosiaty
 2. Martyna Kopa
 3. Filip Cierpich
 4. Olaf Rozkrut
 5. Kuba Piwowarczyk

Grupa zaawansowana dziecięca

 1. Daria Nawój
 2. Oskar Szalecki
 3. Kamil Damian
 4. Sebastian Florek
 5. Wojtek Kaczówka

Pro

 1. Marek Wójcik
 2. Tomasz Urban
 3. Michał Topór

Amatorzy:

 1. Bartek Podlewski
 2. Tomek Kuta
 3. Jakub Siudut

Dziewczyny

 1. Wiktora Chrząszcz
 2. Barbara Szumlańska

Ścianka wspinaczkowa La Roca


Treningi sekcji odbywają się w dni:

 • wtorki: 18:00 - 20.30
 • czwartki: 18:00 - 20.30
 • niedziele: 18:00 - 20:30

Więcej informacji >>

Wyniki zawodów

Zimowa liga wspinaczkowa 2016/2017

2016.12.28 - Wyniki

2017.01.28 - Wyniki-3

 

 


Partnerzy

 

Grupa AzotyMój Tarnów


Realizowane projekty:

Sportowe talenty – prowadzenie naboru i selekcji dzieci i młodzieży do sekcji klubów sportowych działających na terenie Gminy Miasta Tarnowa,

 

Poprawa warunków uprawiania sportu w klubach sportowych działających na terenie Gminy Miasta Tarnowa i osiąganie przez członków tych klubów wysokich wyników sportowych w międzynarodowym współzawodnictwie sportowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym,

 

Organizacja na terenie Miasta Tarnowa amatorskich imprez sportowych o zasięgu ponadlokalnym.