NEWSLETTER

Alicja Ladzińska zwycięża w Gdańsku

2016-01-17

Pierwszy złoty medal zdobyty w 2016 roku dla naszej sekcji wspinaczkowej wywalczyła Alicja Ladzińska, startująca we wczorajszych zawodach wspinaczkowych dla dzieci, zorganizowanych w SP nr 27 w Gdańsku.

Zawody we wspinaczce na czas dzieci, fot. M. Ladziński

W minioną sobotę 16 stycznia w Szkole Podstawowej Nr 27 w Gdańsku obyły się zawody wspinaczkowe dla dzieci w konkurencji wspinaczki na czas. Reprezentująca barwy naszej sekcji Alicja Ladzińska zwyciężyła w kategorii dziewczynek w wieku 11-13 lat, uzyskując w rundzie finałowej sumę czasów 25,79 sekundy. Drugie miejsce wywalczyła Weronika Galińska z sumą czasów 33,61 s., trzecia była Natalia Kuncewicz z czasami 34,46 s.

Podium dziewczynek: 2. Weronika Galińska, 1. Alicja Ladzińska, 3. Natalia Kuncewicz, fot. M. Ladziński

Zawody rozegrane zostały w konkurencji wspinaczki na czas w formacie klasycznym. Zawodnicy mieli do pokonania dwie drogi, a o wyniku decydowała suma czasów. Alicja pomimo, że nie jest z Tarnowa reprezentuje barwy naszej sekcji, wspina się w Gdańsku.

Realizowane projekty:

Sportowe talenty – prowadzenie naboru i selekcji dzieci i młodzieży do sekcji klubów sportowych działających na terenie Gminy Miasta Tarnowa,

Poprawa warunków uprawiania sportu w klubach sportowych działających na terenie Gminy Miasta Tarnowa i osiąganie przez członków tych klubów wysokich wyników sportowych w międzynarodowym współzawodnictwie sportowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym,

Organizacja na terenie Miasta Tarnowa amatorskich imprez sportowych o zasięgu ponadlokalnym.