NEWSLETTER

Królik Flips Cup rozegrany!

2015-11-22

Za nami kolejny Królik Flips Cup, trening będący symulacją zawodów wspinaczkowych rozgrywanych w formacie znanym z mistrzostw Polski we wspinaczce sportowej. 

 

Królik Flips Cup 2015

Najlepsi zawodnicy w katrgorii amatorów i pro, fot. A. Kamiński


Po raz kolejny rywalizacja na boulderach zorganizowana została dla najmłodszych zawodników naszej sekcji. Na ściance przygotowane zostały cztery problemy dla dzieci, które każdy uczestnik musiał pokonać w wyznaczonym czasie, w systemie rotacyjnym. W kategorii dzieci wszyscy spisali się świetnie, baldy nie były trudne, najważniejsza była dobra zabawa oraz możliwość poznania formuły zawodów. Największą radość najmłodszym sprawiły wspaniałe nagrody w postaci chrupków kukurydzianych Flips ufundowanych przez naszego sponsora Good Snack! 

Tarnów

 

Po zmaganiach dzieci przyszła kolej na starszych zawodników. Wspólne eliminacje na czterech baldach dla amatorów i prosów wyłoniły kolejność startową w rundach finałowych. Tu przygotowane zostały oddzielne zestawy przystawek, po trzy dla amatorów i trzy dla kategorii PRO. W kategorii amatorów zwyciężył Grzegorz Syrek, wśród dziewczyn Wiktoria Chrząszcz, w kategorii PRO najlepszy był Krzysztof Szalacha. 

Pełne wyniki w pliku PDF >>

 

MKS Tarnovia

Projekt współfinansowany z budżetu miasta Tarnowa

Ścianka wspinaczkowa La Roca


Treningi sekcji odbywają się w dni:

  • wtorki: 18:00 - 20.30
  • czwartki: 18:00 - 20.30
  • niedziele: 18:00 - 20:30

Więcej informacji >>

Wyniki zawodów

Zimowa liga wspinaczkowa 2016/2017

2016.12.28 - Wyniki

2017.01.28 - Wyniki-3

 

 


Partnerzy

 

Grupa AzotyMój Tarnów


Realizowane projekty:

Sportowe talenty – prowadzenie naboru i selekcji dzieci i młodzieży do sekcji klubów sportowych działających na terenie Gminy Miasta Tarnowa,

 

Poprawa warunków uprawiania sportu w klubach sportowych działających na terenie Gminy Miasta Tarnowa i osiąganie przez członków tych klubów wysokich wyników sportowych w międzynarodowym współzawodnictwie sportowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym,

 

Organizacja na terenie Miasta Tarnowa amatorskich imprez sportowych o zasięgu ponadlokalnym.